Wieczór Panieński

Wieczór panieński na pewno można zorganizować na różne sposoby, ale nie oszukujmy się – najczęściej jest to nudna impreza, która nie do końca jest przygotowana tak jak trzeba. Wycieczka po klubach, jeśli kończy się urwaniem filmu, nie jest niczym, co wato pamiętać. A babski wieczorek przed telewizorem jest chyba jeszcze mniej wart uwagi. A co z popularną medialnie propozycją od tancerzy erotycznych?

Army of Lovers

Nie tylko skąpy ubiór

Tancerz erotyczny to propozycja dla pań, które wiedzą, czego chcą. Pokazy w domu albo występy w klubie w salce VIP to już nie ten sam poziom co zwykła wycieczka w miasto. Dobrzy tancerze erotyczni wykonują prawdziwy show, który łączy w sobie elementy mniej lub bardziej subtelnej erotyki. Oraz bardziej klasycznych sztuk performensu. Niektórzy mówią, że to wręcz forma sztuki teatralnej.

Po części na pewno, bo i strój, i scenografia wpływają na klimat. Do wielu pań, które do wieczoru z tancerzem podchodzą jak do jeża, striptiz jest tematem tabu – fajnie o nim pogadać, ale mało która ma odwagę rzeczywiście taką imprezę zorganizować.

Drogie panie – nie ma lepszego sposobu aby spędzić wieczór panieński, niż wprowadzenie na niego jednego (lub kilku, a co tam) tancerzy o doskonałej sylwetce, sporych umiejętnościach i nienagannych manierach.


Jak poprawić występ?

Dobry tancerz erotyczny potrafi odegrać każdą rolę, ale to do Was, drogie panie, należy nakierowanie go na te klimaty, które najbardziej Was kręcą. I nie ma tu żadnego znaczenia, cy wolicie, żeby stanął przed Wami strażak, policjant, hydraulik czy może jeszcze ktoś inny. Jeśli chcecie, możecie dostać nawet bankiera – dobrzy tancerze erotycznie radzą sobie z każdym wyzwaniem. Dobór właściwych rekwizytów i stroju to na pewno coś, co pomaga zbudować wspaniały humor. Ale pamiętajcie o jednym: nie każdy, kto oferuje striptiz męski, jest dobrym tancerzem. Nie wystarczy mieć świetną figurę i umieć się rozebrać. Pokaz ma pobudzać zmysły i ciało, ma być prawdziwym przeżyciem, a nie działać na zasadzie popatrz-baw się-zapomnij.

Wieczór panieński – Poszukiwania

Szukając dobrego tancerza erotycznego na wieczór panieński, warto zapoznać się z ofertami profesjonalistów. Wprawdzie ceny za ich występ będą nieco wyższe, ale uwierzcie, że amatorom nie opłaca się dawać kasy. Dobry tancerz zapracuje na każdą złotówkę, a Wy będziecie przekonane, że zasłużył na jeszcze więcej, jeśli wykona show grubo przerastające Wasze najśmielsze oczekiwania. Amatorzy tego nie potrafią – tancerzem trzeba się urodzić, ale ten talent pielęgnuje się każdego dnia. Wasz wieczór panieński może być zwieńczeniem wysiłku, jaki faceci wkładają w to, żeby Was zachwycić.

Zobacz również: Striptiz męski

Wieczór panieński (1)Wieczór panieński (2)Wieczór panieński (3)Wieczór panieński (4)Wieczór panieński (5)Wieczór panieński (6)Wieczór panieński (7)Wieczór panieński (8)