W naszej ofercie

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty

Tancerze erotyczni, Chippendales

Sposoby na wieczór panieński

O ile wieczory kawalerskie zwykle wyglądają tak samo (nierzadko są po prostu nudne), to już organizacja panieńskiego przysparza niekiedy sporych trudności. Najczęściej wybór pada na wizytę w wielu klubach albo na domową nasiadówkę. Prawdę mówiąc, nic z tego nie jest warte złamanego grosza, ani nawet zarywania wieczoru.

Tancerze erotyczni – Wieczór z tancerzem

Tradycyjny wieczór panieński męczy. Męczy i tyle – nic więcej. Przyszła panna młoda jest zmęczona, druhna też, koleżanki jeszcze bardziej. Jeśli zaprosicie sobie tancerza erotycznego do domu albo klubu, to co prawda też będziecie wyprute, ale z jak najbardziej pozytywnych emocji. Niestety – choć wiele pań takie marzenia karmi każdego dnia, mało która decyduje się na przerwanie monotonii panieńskich. Chippendales mogą pomóc w ożywieniu każdej imprezy i zrozum to „ożywienie” dosłownie – profesjonalny pokaz na panieńskim cieszy oko, podsyca wyobraźnię i rozbudza zmysły. Jeśli będziesz w stanie szybko zasnąć po czymś takim, to znaczy, że chyba wcześniej zarwałaś kilka nocy z rzędu albo spóźniłaś się na własny panieński i pokaz Cię ominął. Jeśli przy tym będziesz, to nie ma silnych – nasi tancerze erotyczni sprawią, że prędko ich nie zapomnisz.

czytaj więcej

Striptiz męski, Striptizer, Tancerz erotyczny

Jeden sposób na wszystkie panieńskie

Niezależnie od tego, jak wyobrażasz sobie swój idealny panieński, na pewno znajdzie się tam miejsce na występ tancerzy erotycznych. Tyle że ofert panów, którzy oferują striptiz jest wiele, a takich, które rzeczywiście są godne uwagi – jak na lekarstwo. Czy już wiesz, kim jest dobry striptizer? Wbrew pozorom, wcale nie jest to proste.

Miły, kulturalny i…

Panie, które zapraszają chippendales na swój wieczór panieński oczekują czegoś więcej, niż tylko zmysłowej przyjemności. Mówi o tym lista najczęściej zamawianych aranżacji: bankierów czy biznesmenów, policjantów, żołnierzy – wszystko to faceci doskonale ubrani, o nienagannych manierach. Striptizer ma oczywiście pobudzać żądze – jeśli tego nie potrafi, nie jest wiele wart. Musi też jednak zadbać o spełnienie zmysłowe – kultura, ogłada, umiejętność znalezienia się w towarzystwie: oto ważne cechy, dzięki którym męski tancerz erotyczny zapewni zabawę dużo dłuższą niż tylko w czasie performensu.

czytaj więcej

Wieczór panieński

Niezwykła sztuka na niezwykłą okazję – Wieczór panieński.

Wieczór panieński na pewno można zorganizować na różne sposoby, ale nie oszukujmy się – najczęściej jest to nudna impreza, która nie do końca jest przygotowana tak jak trzeba. Wycieczka po klubach, jeśli kończy się urwaniem filmu, nie jest niczym, co wato pamiętać, a babski wieczorek przed telewizorem jest chyba jeszcze mniej wart uwagi. A co z popularną medialnie propozycją od tancerzy erotycznych?

Nie tylko skąpy ubiór

Tancerze erotyczni to propozycja dla pań, które wiedzą, czego chcą. Pokazy w domu albo występy w klubie w salce VIP to już nie ten sam poziom co zwykła wycieczka w miasto. Dobrzy tancerze erotyczni wykonują prawdziwy show, który łączy w sobie elementy mniej lub bardziej subtelnej erotyki oraz bardziej klasycznych sztuk performensu. Niektórzy mówią, że to wręcz forma sztuki teatralnej. Po części na pewno, bo i strój, i scenografia wpływają na klimat. Do wielu pań, które do wieczoru z tancerzem podchodzą jak do jeża, striptiz męski jest tematem tabu – fajnie o nim pogadać, ale mało która ma odwagę rzeczywiście taką imprezę zorganizować.

czytaj więcej