Striptizer

Striptizer na imprezę. Jeszcze do niedawna słyszało się o striptizerkach, o striptizerach natomiast nie słyszał nikt i nikt sobie czegoś takiego nie wyobrażał. Oczywiste było, że panowie mogą bawić się oglądając piękne kobiety w zmysłowym tańcu. Natomiast to, że i panie mogą cieszyć się i bawić patrząc na tańczącego mężczyznę zrzucającego łaszki – nie przychodziło do głowy nikomu. Dziś jest inaczej i striptiz męski przestał być dziwactwem.

Striptizer

Striptizer na imprezie.

Striptizer zapraszany bywa na różnorakie imprezy, niezależnie od okazji i bawiącego się grona. Wyjątkową popularnością cieszy się dziś zapraszanie striptizera na wieczory panieńskie. Wieczór ten poprzedza dzień, w którym kobieta bierze ślub, a więc w tradycyjnym ujęciu przestaje być panną. W domyśle oczywiście jest to, czym teoretycznie przestanie być w noc poślubną, stąd zabawy związane z seksualnością mężczyzny, bijącą po oczach, gdy zmysłowo tańczy przed nimi piękny i wysportowany mężczyzna.

Kto może być striptizerem.

To pozornie tylko proste zajęcie nie jest dla każdego. Męski striptiz, to nie kolebanie się w takt muzyki, ale profesjonalny taniec solowy lub w grupie, gdzie każdy ruch i gest jest w pełni przemyślany. Striptiz męski stawia przed wykonawcami spore wymagania. Podczas występu trzeba nie tylko pięknie się ruszać, czarować spojrzeniem i gestem, ale także obserwować publiczność i reagować na to, cos ię dzieje. Taniec rozbierającego się stopniowo mężczyzny powinien być pełen lekkości, wdzięku, a jednocześnie prezentować męską moc i siłę. Striptizer, to ktoś kto wygląda nienagannie od stóp do głów. To mężczyzna zadbany w każdym calu. To ktoś, kto cały czas dba o kondycję i poprawia ją.

W czym występuje striptizer?

Striptizer występuje, a w każdym razie wkracza na scenę w ubraniu odpowiadającym stylizacji wybranej przez zamawiających występ. Na Twoją imprezę może przyjść policjant, bankowiec, pracownik budowy, kucharz, dozorca itp. Można zamawiać kogo się chce. Ubiór striptizera musi w pełni pasować do zamówionej postaci. Musi być staranny i pełen zabawnych detali. Striptizer nie przychodzi na występ w byle czym i nie ma tu znaczenia, że większość performansu odbywa się już bez stroju.

Nastrój występu.

Striptiz męski, to nie tylko ruch i ciało działające na zmysł wzroku. To także oddziaływanie na inne zmysły: smakowanie aromatycznych drinków, słuchanie dopasowanej do charakteru występu muzyki itp. Taniec striptizera i wszystko co mu towarzyszy powinno pochłonąć gości bez reszty.

Jaki striptizer na imprezę?

Występ striptizera, to świetny element każdej imprezy. Wybierając kogoś takiego dobrze wiedzieć kogo wybieramy. Najlepiej zrobić to po poleceniu znajomych lub po obejrzeniu kogoś na innej imprezie. Najlepsi są striptizerzy, którzy potrafią dostosować swój program do potrzeb publiczności i dokonywać zmian już w trakcie występu.

Zobacz również: Chippendales

Striptizer (1)Striptizer (2)Striptizer (3)Striptizer (4)Striptizer (5)Striptizer (6)Striptizer (7)Striptizer (8)