Striptiz męski

Striptiz męski. Dobry sposób na wszystkie panieńskie. Niezależnie od tego, jak wyobrażasz sobie swój idealny panieński, na pewno znajdzie się tam miejsce na występ chippendales. Tyle że ofert panów, którzy oferują striptiz męski jest wiele, a takich, które rzeczywiście są godne uwagi – jak na lekarstwo. Czy już wiesz, kim jest dobry striptizer? Wbrew pozorom, wcale nie jest to proste.

striptiz męski

Miły, kulturalny i…

Panie, które zapraszają chippendales na swój wieczór panieński oczekują czegoś więcej, niż tylko zmysłowej przyjemności. Mówi o tym lista najczęściej zamawianych aranżacji: bankierów czy biznesmenów, policjantów, żołnierzy – wszystko to faceci doskonale ubrani, o nienagannych manierach.

Striptizer ma oczywiście pobudzać żądze – jeśli tego nie potrafi, nie jest wiele wart. Musi też jednak zadbać o spełnienie zmysłowe – kultura, ogłada, umiejętność znalezienia się w towarzystwie: oto ważne cechy, dzięki którym męski tancerz zapewni zabawę dużo dłuższą niż tylko w czasie performensu.

W końcu doskonałe ciało to wiele, ale nie wszystko. Nie szata zdobi chippendales, ale też i bez ubrania doskonały facet nie będzie ideałem, jeśli okaże się mrukiem.

Ubranie ma znaczenie!

Jeśli jesteście panie osobami zwracającymi uwagę na detale, to striptizera musicie wybierać szczególnie uważnie. Są tacy, którzy do „biznesowego” stroju ubiorą muchę… na gumce. Striptiz męski ma dawać doskonałe wrażenia, a takie coś na pewno wzbudzi śmiech, ale niekoniecznie z radości. Dobry tancerz dba o szczegóły, bo jego pokaz to nie zwykłe zdjęcie ubrań przed pójściem spać. To sztuka, której dobre wykonanie wymaga nie tylko doskonałej figury i kondycji, nie tylko kultury, ale także przygotowania i odpowiedniego wyposażenia w akcesoria, które nadadzą całemu przedstawieniu nutę pikanterii, ale i realizmu. Tancerz, który tego nie rozumie, nie rozerwie Was nigdy.

Striptiz męski – Pokazy są indywidualne

Pokaz chippendales, striptiz męski to nie tylko faceci, ale także klimat. Odpowiednio dobrana muzyka, smaczne drinki, do których barmani nie dolali wody, stroje, charakter pokazu – to wszystko dostosowuje się do indywidualnych wymagań pań. Oczywiście nie brak ofert od tancerzy, którzy zawsze tańczą tak samo, ale w męskim striptizie, jeśli nie znajdzie się odpowiednio dużo improwizacji, po prostu nie będzie na co popatrzeć – taki wieczór to porażka, więc szukaj facetów świetnie zbudowanych, drobiazgowych, ale i z dziką fantazją, która pozwoli im odnaleźć się w każdej roli. W końcu tego wieczoru to tylko Ty wydajesz polecenia. Jeśli umawiając się z tancerzem, usłyszysz, że czegoś tam zrobić się nie da, bo zepsuje to pokaz, poszukaj kogoś, kto wie o co w tym chodzi.

Zobacz również: Striptizer

Striptiz męski (1)Striptiz męski (2)Striptiz męski (3)Striptiz męski (4)Striptiz męski (5)Striptiz męski (6)Striptiz męski (7)Striptiz męski (8)