Chippendales

Chippendales – Sposoby na wieczór panieński. O ile wieczory kawalerskie zwykle wyglądają tam samo (nierzadko są po prostu nudne). To już organizacja panieńskiego przysparza niekiedy sporych trudności. Najczęściej wybór pada na wizytę w wielu klubach albo na domową nasiadówkę. Prawdę mówiąc, nic z tego nie jest warte złamanego grosza, ani nawet zarywania wieczoru.

tancerze erotyczni

Impreza w klubie

Wieczór panieński w klubie ma sens na przykład wtedy, kiedy wynajmiecie sobie salkę VIP. Zaprosicie chippendales i spędzicie ten czas tak, żeby do końca życia nie zapomnieć z tego ani chwili. Uświęcona tradycją rundka po barach z serią mniej lub bardziej ambitnych flirtów i zwykle zwieńczona black-outem spowodowanym dużą ilością drinków (słabych, bo już w trzecim klubie byle barmarzyna może orżnąć Was, dolewając wody zamiast wódki), jest chyba najgorszą propozycją. Po pierwsze – taką podróż to można sobie urządzić w gimnazjum, a nie na wieczorze panieńskim, a po drugie – co tu właściwie zapamiętać?

Domówka? Nuda

Nie ma to jak babskie grono, zgoda. Ale po co siedzieć w domu i ględzić o facetach, skoro w tym samym czasie można pocić się, podsycając swoje fantazje przy oglądaniu całkiem całkiem przygotowanego występu chippendales o posturze, jakiej Wasz przyszły facet pewnie nigdy nie zbuduje? No cóż – to trochę jak z sylwestrem. Można się bawić albo siedzieć przed telewizorem, ale czy naprawdę warto poświęcać ostatnią noc swobody na oglądanie durnowatych programów telewizyjnych?

Chippendales – Wieczór z tancerzem

Tradycyjny wieczór panieński męczy. Męczy i tyle – nic więcej. Przyszła panna młoda jest zmęczona, druhna też, koleżanki jeszcze bardziej. Jeśli zaprosicie sobie tancerza chippendales do domu albo klubu, to co prawda też będziecie wyprute, ale z jak najbardziej pozytywnych emocji. Niestety – choć wiele pań takie marzenia karmi każdego dnia, mało która decyduje się na przerwanie monotonii panieńskich. Chippendales mogą pomóc w ożywieniu każdej imprezy i zrozum to „ożywienie” dosłownie – profesjonalny pokaz na panieńskim cieszy oko, podsyca wyobraźnię i rozbudza zmysły. Jeśli będziesz w stanie szybko zasnąć po czymś takim, to znaczy, że chyba wcześniej zarwałaś kilka nocy z rzędu albo spóźniłaś się na własny panieński i pokaz Cię ominął. Jeśli przy tym będziesz, to nie ma silnych – nasi tancerze erotyczni sprawią, że prędko ich nie zapomnisz.

Miksuj wedle uznania

Dziś męskich tancerzy nie musisz zapraszać do domu, choć oczywiście możesz. Większe panieńskie organizuje się w klubach, ale z tancerz przygotuje dla Ciebie występ tam, gdzie będzie Ci to najbardziej pasowało. Nie traktuj tego jako sposobu na panieński tylko jego główną atrakcję – róbcie to, co lubicie najbardziej. Nie mów, że dobrze zbudowany, kulturalny facet nie mieści się w zestawie „zabaw ulubionych”!

Zobacz również: Wieczór Panieński

Chippendales (1)Chippendales (2)Chippendales (3)Chippendales (4)Chippendales (5)Chippendales (6)Chippendales (7)Chippendales (8)